Product code: 0AKNBK200-BB
Manufacturer: BEL FUSE
Manufacturer code: 0AKNBK200-BB
  • Kind of fuse
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Type of fuse
  • Fuses application
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Fuse: fuse; 200A; 500VDC; ceramic
Kind of fuse ceramic
Current rating 200A
Rated voltage 500V DC