BOURNS - 15KPA058C-SD-Q - TVS Diode, 15KPA-SD-Q Series, Bidirectional, 58 V, 86.3 V, DO-218, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 15KPA058C-SD-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: 15KPA058C-SD-Q
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for BOURNS - 15KPA058C-SD-Q - TVS Diode, 15KPA-SD-Q Series, Bidirectional, 58 V, 86.3 V, DO-218, 2 Pins