Tool accessories: fast cutting mill; Ø: 4mm; Ø: 6mm; D; sphere
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
2665 120 57
Manufacturer: RECA
Manufacturer code: 2665 120 57
Specification for Tool accessories: fast cutting mill; Ø: 4mm; Ø: 6mm; D; sphere
| Material | HSS |
| Version | D |
| Application | universal |
| Shape | sphere |
| Overall length | 60mm |
| Plunger diameter | 6mm |
| Tools application | cast iron, steel |
| Working part length | 4mm |
| Tip diameter | 4mm |
| Type of power tool accessories | fast cutting mill |