Fan: AC; fan tray; 100÷240VAC; 625m3/h; 65dBA; IP54; white
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
3243900
Manufacturer: RITTAL
Manufacturer code: 3243900
Specification for Fan: AC; fan tray; 100÷240VAC; 625m3/h; 65dBA; IP54; white
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | white |
| Mounting hole diameter | 292x292mm |
| Current rating | 0.88A |
| Kind of fan | fan tray |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 65dBA |