LITTELFUSE - 4.0SMDJ24A - TVS Diode, Unidirectional, 24 V, 51 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 4.0SMDJ24A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 4.0SMDJ24A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 4.0SMDJ24A - TVS Diode, Unidirectional, 24 V, 51 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins