LITTELFUSE - 5.0SMDJ100A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 5.0SMDJ100A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ100A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ100A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins