LITTELFUSE - 5.0SMDJ20CA-T7 - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
5.0SMDJ20CA-T7
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ20CA-T7
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ20CA-T7 - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins