BOURNS - 5.0SMDJ24A-Q - TVS Diode, 5.0SMDJ-Q Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
5.0SMDJ24A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: 5.0SMDJ24A-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - 5.0SMDJ24A-Q - TVS Diode, 5.0SMDJ-Q Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins