LITTELFUSE - 5.0SMDJ24CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 5.0SMDJ24CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ24CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ24CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins