BOURNS - 5.0SMDJ26A - ESD Protection Device, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins, 26 V, 6.5 W, 5.0SMDJ Series
Product code:
5.0SMDJ26A
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: 5.0SMDJ26A
Product downloads
Specification for BOURNS - 5.0SMDJ26A - ESD Protection Device, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins, 26 V, 6.5 W, 5.0SMDJ Series