LITTELFUSE - 5.0SMDJ28A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
5.0SMDJ28A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ28A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ28A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins