LITTELFUSE - 5.0SMDJ30A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 5.0SMDJ30A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ30A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ30A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins