LITTELFUSE - 5.0SMDJ48CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
5.0SMDJ48CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ48CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ48CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins