LITTELFUSE - 5.0SMDJ60CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 5.0SMDJ60CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ60CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ60CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins