LITTELFUSE - 5.0SMDJ90A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 90 V, 146 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
5.0SMDJ90A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ90A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ90A - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 90 V, 146 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins