LITTELFUSE - 5.0SMDJ90CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 90 V, 188.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: 5.0SMDJ90CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: 5.0SMDJ90CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - 5.0SMDJ90CA - TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 90 V, 188.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins