Product code: 63NHG00BI-690
Manufacturer: BUSSMANN
Manufacturer code: 63NHG00BI-690
  • Kind of fuse
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Fuse size
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
  • Fuse characteristics
  • Breaking capacity
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Fuse: fuse; gG,gL; 63A; 690VAC; industrial; NH00
Kind of fuse industrial
Current rating 63A
Rated voltage 690V AC