LITTELFUSE - AQ15-01FTG - ESD Protection Device, 30 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, 450 W, SPA AQxx Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: AQ15-01FTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQ15-01FTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQ15-01FTG - ESD Protection Device, 30 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, 450 W, SPA AQxx Series