LITTELFUSE - AQ24-01FTG - ESD Protection Device, 42 V, SOD-323, 2 Pins, 24 V, 450 W, SPA AQxx Series
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
AQ24-01FTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQ24-01FTG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQ24-01FTG - ESD Protection Device, 42 V, SOD-323, 2 Pins, 24 V, 450 W, SPA AQxx Series