LITTELFUSE - AQ24CANFD-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 200 W
Product code:
AQ24CANFD-02HTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQ24CANFD-02HTG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQ24CANFD-02HTG - ESD Protection Device, 50 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V, 200 W