LITTELFUSE - AQ36C-01FTG - ESD Protection Device, 62 V, SOD-323, 2 Pins, 36 V, 450 W, SPA AQxxC Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: AQ36C-01FTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQ36C-01FTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQ36C-01FTG - ESD Protection Device, 62 V, SOD-323, 2 Pins, 36 V, 450 W, SPA AQxxC Series