LITTELFUSE - AQHV12-01ETG - ESD Protection Device, Unidirectional, 25 V, SOD-882, 2 Pins, 12 V, 200 W, AQHV Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: AQHV12-01ETG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQHV12-01ETG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQHV12-01ETG - ESD Protection Device, Unidirectional, 25 V, SOD-882, 2 Pins, 12 V, 200 W, AQHV Series