LITTELFUSE - AQHV12-01LTG-C - ESD Protection Device, Bidirectional, 30 V, SOD-523, 2 Pins, 12 V, 300 W, AQHVxx-01LTG-C Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: AQHV12-01LTG-C
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQHV12-01LTG-C
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for LITTELFUSE - AQHV12-01LTG-C - ESD Protection Device, Bidirectional, 30 V, SOD-523, 2 Pins, 12 V, 300 W, AQHVxx-01LTG-C Series