LITTELFUSE - AQHV15-01ETG-C - ESD Protection Device, Bidirectional, 30 V, SOD-882, 2 Pins, 15 V, 200 W, AQHV-C Series
Product code:
AQHV15-01ETG-C
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQHV15-01ETG-C
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQHV15-01ETG-C - ESD Protection Device, Bidirectional, 30 V, SOD-882, 2 Pins, 15 V, 200 W, AQHV-C Series