LITTELFUSE - AQHV15-01ETG - ESD Protection Device, Unidirectional, 28 V, SOD-882, 2 Pins, 15 V, 200 W, AQHV Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: AQHV15-01ETG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQHV15-01ETG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQHV15-01ETG - ESD Protection Device, Unidirectional, 28 V, SOD-882, 2 Pins, 15 V, 200 W, AQHV Series