LITTELFUSE - AQHV36-01ETG-C - ESD Protection Device, Bidirectional, 65 V, SOD-882, 2 Pins, 36 V, 200 W, AQHV-C Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: AQHV36-01ETG-C
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQHV36-01ETG-C
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQHV36-01ETG-C - ESD Protection Device, Bidirectional, 65 V, SOD-882, 2 Pins, 36 V, 200 W, AQHV-C Series