LITTELFUSE - AQHV36-01ETG - ESD Protection Device, Unidirectional, 60 V, SOD-882, 2 Pins, 36 V, 200 W, AQHV Series
Product code:
AQHV36-01ETG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: AQHV36-01ETG
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - AQHV36-01ETG - ESD Protection Device, Unidirectional, 60 V, SOD-882, 2 Pins, 36 V, 200 W, AQHV Series