EPCOS - B72590D0150A060 - ESD Protection Device, Cera, 46 V, 0402 [1005 Metric], 2 Pins, 15 V, 670 W
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: B72590D0150A060
Manufacturer: EPCOS
Manufacturer code: B72590D0150A060
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for EPCOS - B72590D0150A060 - ESD Protection Device, Cera, 46 V, 0402 [1005 Metric], 2 Pins, 15 V, 670 W