EPCOS - B72590D0150H060 - ESD Protection Device, 66 V, SOD-723, 2 Pins, 15 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: B72590D0150H060
Manufacturer: EPCOS
Manufacturer code: B72590D0150H060
Product downloads
Specification for EPCOS - B72590D0150H060 - ESD Protection Device, 66 V, SOD-723, 2 Pins, 15 V