EPCOS - B72590D0160H060 - ESD Protection Device, 290 V, SOD-723, 2 Pins, 16 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: B72590D0160H060
Manufacturer: EPCOS
Manufacturer code: B72590D0160H060
Product downloads
Specification for EPCOS - B72590D0160H060 - ESD Protection Device, 290 V, SOD-723, 2 Pins, 16 V