EPCOS - B72724D0160H062 - ESD Protection Device, 350 V, 0612, 8 Pins, 16 V
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: B72724D0160H062
Manufacturer: EPCOS
Manufacturer code: B72724D0160H062
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for EPCOS - B72724D0160H062 - ESD Protection Device, 350 V, 0612, 8 Pins, 16 V