EPCOS - B72724D0160H062 - ESD Protection Device, 350 V, 0612, 8 Pins, 16 V
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
B72724D0160H062
Manufacturer: EPCOS
Manufacturer code: B72724D0160H062
Product downloads
Specification for EPCOS - B72724D0160H062 - ESD Protection Device, 350 V, 0612, 8 Pins, 16 V