STMICROELECTRONICS - BZW04-376BRL - TVS Diode, TRANSIL BZW04 Series, Bidirectional, 376 V, 776 V, DO-15 (DO-204AC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: BZW04-376BRL
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: BZW04-376BRL
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - BZW04-376BRL - TVS Diode, TRANSIL BZW04 Series, Bidirectional, 376 V, 776 V, DO-15 (DO-204AC), 2 Pins