STMICROELECTRONICS - BZW06-342BRL - TVS Diode, Transil BZW06 Series, Bidirectional, 342 V, 706 V, DO-15 (DO-204AC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: BZW06-342BRL
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: BZW06-342BRL
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - BZW06-342BRL - TVS Diode, Transil BZW06 Series, Bidirectional, 342 V, 706 V, DO-15 (DO-204AC), 2 Pins