STMICROELECTRONICS - BZW50-180RL - TVS Diode, Unidirectional, 180 V, 410 V, R6, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: BZW50-180RL
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: BZW50-180RL
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - BZW50-180RL - TVS Diode, Unidirectional, 180 V, 410 V, R6, 2 Pins