Product code: C103TM100D
Manufacturer: SCHNEIDER ELECTRIC
Manufacturer code: C103TM100D
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Current rating
  • Rated voltage
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for Inom: 100A; 690VAC; IP40; -25÷70°C; Protected poles: 3
Operating temperature -25...70°C
IP rating IP40
Current rating 100A
Rated voltage 690V AC