Product code: C264-030-1VE
Manufacturer: OHMITE
Manufacturer code: C264-030-1VE
  • Colour
  • Material
  • Series
  • Application
  • Thermal resistance
  • Length
  • Height
  • Material finishing
  • Type of heatsink
  • Heatsink shape
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Heatsink: extruded; grilled; TO264; natural; L: 30mm; W: 20.47mm
Colour natural
Material aluminium
Series C
Application TO264
Thermal resistance 3K/W
Length 30mm
Height 38mm