Product code: C40-058-VE
Manufacturer: OHMITE
Manufacturer code: C40-058-VE
  • Colour
  • Material
  • Application
  • Application
  • Width
  • Length
  • Material finishing
  • Type of heatsink
  • Heatsink shape
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 58mm; W: 32mm; H: 43.8mm
Colour natural
Material aluminium
Application TO247, TO264
Width 32mm
Length 58mm