Product code: CAB411RF-0200-A-1-S
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB411RF-0200-A-1-S
Product downloads
Specification for Cable; MMCX male,SMA female; angled,straight; -40÷125°C; 0÷3GHz
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP69K
Impedance 50Ω
Cable length 200mm