Product code: CAB427RF-0150-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB427RF-0150-A-1
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Impedance
  • Cable length
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF 5L,SMA female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷3GHz
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 150mm