CAB435RF-0200-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB435RF-0200-A-1
Product downloads
Specification for Cable; MMCX male,TNC female; straight; -45÷125°C; 0÷6GHz; 200mm
| Operating temperature | -40...125°C |
| IP rating | IP67 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |