Product code: CAB438RF-0200-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB438RF-0200-A-1
Product downloads
Specification for Cable; MMCX male,TNC female; angled,straight; -45÷125°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...125°C
IP rating IP67
Impedance 50Ω
Cable length 200mm