CAB442RF-0050-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB442RF-0050-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF,SMA female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷6GHz
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP67 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 50mm |