Product code: CAB443RF-0200-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB443RF-0200-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF,SMA female; angled,straight; -40÷80°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...80°C
IP rating IP67
Impedance 50Ω
Cable length 200mm