Product code: CAB444RF-0150-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB444RF-0150-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF I,TNC female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP67
Impedance 50Ω
Cable length 150mm