Product code: CAB451RF-0050-A-1-S
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB451RF-0050-A-1-S
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Impedance
  • Cable length
  • Connector variant
  • Connector variant
  • Type of connection cable
  • Cable/adapter structure
  • Insulation colour
  • Gasket material
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF I,TNC female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 50mm