Product code: CAB451RF-0200-A-1-S
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB451RF-0200-A-1-S
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF I,TNC female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷6GHz
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP68
Impedance 50Ω
Cable length 200mm