CAB453RF-0200-A-1-S
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB453RF-0200-A-1-S
Product downloads
Specification for Cable; MMCX male,TNC female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷3GHz
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 200mm |