CAB469RF-0050-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB469RF-0050-A-1
Product downloads
Specification for Cable; MMCX male,SMA female; angled,straight; -40÷125°C; 0÷6GHz
| Operating temperature | -40...125°C |
| IP rating | IP68 |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 50mm |