Product code: CAB471RF-0100-F1-A-1
Manufacturer: GCT
Manufacturer code: CAB471RF-0100-F1-A-1
Product downloads
Specification for Cable; IPEX MHF LK,SMA female; angled,straight; -40÷85°C; 0÷8GHz
Operating temperature -40...85°C
Impedance 50Ω
Cable length 100mm